Dikmen

İkinci El Eşya Alanlar Dikmen

Dikmen semtimizden ikinci el eşya satmak isteyen değerli müşterilerimize en hızlı şekilde gelerek satın alma işlemlerini yaptığımızı söylemek istiyoruz. İsterseniz tüm evinizin içinde bulunan mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik eşyaları halıları perdeleri ile birlikte komple olarak tek kalemde satın alıyor ve nakit ödeme yapıyoruz. Aynı şekilde iş yerinizde bulunan ofis büro mobilyalarınızı, elektornik eşya bilgisayar fotokopi cihazları, ısıtıcı soğutucularınızı ve diğer tüm eşyalarınızı aynı şekilde peşin ödeme yaparak alıyoruz.

Dikmenden İkinci El Eşyalarınızı Bir Telefon İle Alalım

Evet bir telefon ile gelip istediğiniz adresten satın alma işlemlerinizi yapalım Yapmanız gereken 0537 819 14 08 numaralı mobil hattımızdan bizi aramanız ve bize satacağınız eşyalarınız hakkında bilgi vermektir. Fiyatta anlaşma sağlanması durumunda en hızlı şekilde adresinize geliyor ve eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Unutmayın Dikmen ikinci el eşya alanlar denince Berat Spot size en kaliteli hizmeti sunmak için 50 yılı aşkın tecrübesi ile Ankara İtfaiye Meydanında hizmet vermektedir.

Bize sormadan eşyalarınızı, antikalarınızı satmayınız.

HEMEN ARAYIN : 0537 819 14 08

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

You May Also Like

ikinci el eşya alanlar