Eryaman

Eryamada ikinci el eşya alım ve satımında en hızlı alışveriş için ilk tercihiniz Berat Spot olmalı. Eşyalarınızı Eryamanın tüm etaplarından ayırtetmeden gelip hızlı bir şekilde satın alıyoruz ve ücretini de hemen orada size taktim ediyoruz. Eşyalarınızı piyasa değerinden satmak ve zahmetsizce için bizi aramanız yeterli, size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Yapmanız gereken hemen bizi 0537 819 14 08 numarlı telefonumuzda arayın ve istediğiniz adrese çağırın, hemen en süratli şekilde gelip tüm eşyalarınızı nakliye aracımız ve hamaliyemiz ile alıp memnun bir alışveriş yapmanızı sağlayalım.

Eryaman ikinci el mobilya

Aynı şekilde ikinci el eşya alanlar eryaman dendiğinde mobilya antika ve diğer eşya gruplarınızı da aldığımızı lütfen unutmayın. Beyaz eşya, telefon, halı kilim, bilgisayar, cep telefonu ve diğer tüm kullanılır olan eşyalarınızı değerinden alıyoruz.

EŞYA SATMAK İÇİN NUMARAMIZ

0 537 819 14 08

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

You May Also Like

ikinci el eşya alanlar