Saimekadın Şehitlik

Her şey gibi evimizde yada iş yerimizde bulunan eşyalarda eskiyecektir. Eskiyen kullanmadığınız eşyalarda artık eskisi gibi gözünüze hoş görünmeycek ve belki de hevesiniz kaçacak. Eşyalarınızı Aldığınız ilk gündeki hevesiniz zamana yenik düşerek artık soğumaya başlar ve yeilerini almak için onlardan kurtulmak istersiniz.

Saimekadın ve Şehitlik civarından 2 el eşya alımı

Yeni eşyalar alacaksınız fakat eski eşyalardan kurtulmaya fırsat yada imkan bulamıyorsunuz. A işte bu tam bu ihtiyacınızın oluştuğu anda biz Berat Spot olarak Şehitlik ve Saime kadın civarında ikamet eden siz değerli hemşehrilerimize ikinci el eşya alan firma olarak biz devreye giriyoruz. Bir telefon uzağınız olup 0537 819 14 08 sizin için her yerden ikinci el mobilya alımı yada eşya alımı yapacak durumdayız. Ekibimizle evinize uğrayarak satmayı düşündüğünüz artık elden çıkarmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz tüm kullanılmış ikinci el olan eşyaları değerinde alıyoruz.

Uzman ekibimiz bütün ürünlerin hatalarını gidererek verdiğiniz eski ürünleri alıcılarla buluşturuyor. Evinizden taşınarak alınan eşyaların değerinde başka eşyalarda verebiliriz. Yani bütün her şey size kalmış. Biz eşyalarınızı sizin memnun kalacağınız ölçüde satın alırız. Fiyatlarda kesinlikle sizi üzecek bir hata yapmayız. Saimekadın civarından İkinci el eşya alanlar olarak ürünlerinizi Ankara içerisinde ofisten yada evden istediğiniz şekilde alırız. Ücreti kapıda nakit olarak sizlere teslim ederiz. Uzun ve meşakatli bir süreç ile satılmasını beklemenize gerek yoktur. Eşyalarınızı firmamıza veridğiniz ve sizin evinizden çıktığı anda sizinle muhataplık bitmiştir. Bundan sonraki sorun Berat Spota aittir. Firmamız uzun süredir Ankara içerisinde bir çok yerden eşya mobilya yada ofis eşyası almıştır. Yüzlerce binlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır, gerek ikinci el eşya alanlar gerekse ikinci el eşya satanlar olarak referanslarımız mevcuttur. İsterseniz eşya almak için de bizi  0537 819 14 08 numaralı hattımızdan arayabilir ve ürün yelpazemize bakabilirsiniz.

Evet dediğimiz gibi eski ve kullanılmış olarak bilinen ve bizim sektörde ikinci el olara tabir ettiğimiz eşyalarınızı satmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz her ürünü evinizden bir telefon vasıtasıyla gelir alırız ve karşılığında sizi mutlu edecek yüzünüzü gülümsetecek bir ücret vererek evinizden ayrılırız.

ikinci el eşya satmak için resim gönderip anında teklif alacağınızı biliyormusunuz ?

saime kadın şehitlik 2 el eşya alanlar

Evet 0537 819 14 08 mobil hattımızda bulunan whatsapp uygulamasından bizlere satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın resmini atabilir ve en doğru fiyatı alabilirsiniz. En doğru ve kesin sonuç için eşya resimlerini yollamanız sizin için ve bizim iççinde zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sağlayacaktır.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

You May Also Like

3 thoughts on “Saimekadın Şehitlik

  1. Benim yemek odası takımım var yani sadece masa sandalye hiç kullanmadim şuanda begenmediğim için yenisini almak istiyorum bi tane de orta sehpa var güvenilir 2.el eşya alacak bi mağaza arıyorum umarım yardımcı olursunuz

    1. Merhaba Buse hanım elbette yardımcı olalım, fakat size ulaşacağımız bir telefon bırakmadığınız için beklemede kalıyoruz.

Yorumlara kapalıdır.

ikinci el eşya alanlar