İkinci El Beyaz Eşya Alanlar 0 537 819 14 08

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci el beyaz eşyalarınızı ve her türlü eski eşyalarınızı satın alıyoruz. İkinci el eşya alımı yapan firmalar arasında, kaliteli şekilde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Uzun süredir bu sektörde bulunarak her alanda güven sağlayan bir hizmetimiz bulunur. Ankara’da ikinci el beyaz eşya alanlar listesinde öncelikli olarak tercih edilen bir firmayız. Sizlerde bizlere ulaşabilir ve ikinci el kullanmadığınız beyaz eşyalarınızı bizlere satabilirsiniz. Böylece eski eşyalarınız üzerinden kazanç elde edebilir ve yeni eşyalarınızı daha uygun ücretler ile satın alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu vb. her türlü beyaz eşya alımı yapılmaktadır. İkinci el eşya alımı konusunda, detaylı bilgi ve görüşme için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara İkinci El Beyaz Eşya Alımı

Ankara’da ikamet eden ve ikinci el Beyaz eşyalarını elinden çıkarmak isteyenler için, doğru adres olduğumuzu belirtmek isteriz. Güvenli bir şekilde herhangi bir zahmete girmeden, ikinci el eşyalarınızı kapıdan teslim alıyoruz. Ödemeler ise kapıda ve nakit olarak yapılmaktadır. Böylelikle karşılıklı güven sağlayan bir hizmet ile eşyalarınızı elinizden çıkarabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar listesinde, firmamız her zaman güvenle hizmetlerini sunmaktadır. Sadece ikinci el beyaz eşya değil aynı zamanda her türlü ikinci el eşya alımı da yaptığımızı belirtmek isteriz. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri kapsamında, bizlere ulaşabilir ve bilgi randevu alabilirsiniz.

2.EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN ARAYIN

 

Ankaranın 2.El Beyaz Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ BEYAZ EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

 

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221