Spot Beyaz Eşya Spot Mobilya Alanlar 0 537 819 14 08

Spot Beyaz Eşya Spot Mobilya Alanlar

Firmamız Ankara’da Sıfır Spot mobilya alanlar arasında yer alır. Sadece spot eşyalar ve mobilyalar değil Aynı zamanda her türlü ikinci el ev ve büro eşyalarını elektornik eşyaları komple ev eşyalarını, antika halı klim, koşu bantlarınızı, telvizyon ve bilgisayarlarınızı satın almaktadır. Kullanmadığınız ya da elinizden çıkarmak istediğiniz fazla eşyalarınız için, bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece eski eşyalarınız üzerinden de kazanç elde edebilirsiniz. Firmamız; beyaz eşya ve mobilya gibi her türlü ikinci el eşya alımı yapmaktadır. Web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak, süreç hakkında planlama yapmanız yeterli diyebiliriz. Böylece pratik bir şekilde işlemleriniz gerçekleşecektir. Sizin için uygun bir günde çalışma ekimiz gelir ve ikinci el eşyalarınızı, evinizden teslim alır. Aynı zamanda ödemelerde kapıda nakit olarak gerçekleştirilir. Böylece karşılıklı güven içinde bir hizmet sağlanır.

Spot Beyaz Eşya Alanlar

Evinizde ya da ofisinizde kullanmadığınız spot sıfır durumdaki beyaz eşyalarınızı elinizden çıkarmak için, bizlere ulaşabilirsiniz. Spot Beyaz Eşya Alanlar arasında her zaman kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız çalışma prensipleri kapsamında, spot eşyalarınız kapıdan teslim alınır. Spot beyaz eşyalarınızı elektronik eşyalarınızı piyasa değerinden satmak için ilk tercihniz Berat Spot olmalıdır. Ürünlerinizi satın aldığımız An Ödemeleri ise kapıdan nakit olarak gerçekleştirilir. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. Karşılıklı güven içinde ilerleyen hizmetlerimiz dahilinde, ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkarabilirsiniz. Ödemeler kapıda ve nakit olarak gerçekleşir. Ankara’da yer alan firmamız, çalışma prensi dahilinde işlemleri sizler için pratik bir düzenle gerçekleştirir. İkinci el eşyalarınız kapıdan teslim alınarak, ödemeleriniz kapıda nakit olarak yapılır. Detaylı bilgi ve randevu için bizlere ulaşabilirsiniz.  

Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221