İkinci El Eşya Alanlar Satanlar Ankara 0537 819 14 08

İkinci El Eşya Alanlar Satanlar Ankara

Firmamız kapsamlı ve kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdürür. Her türlü ev ve ofis eşyalarınızı kapıdan teslim almaktadır. Çalışma prensiplerimiz dahilinde ödemeler de kapıda ve nakit olarak gerçekleşir. Böylece karşılıklı güven esas alınır. 0537 819 14 08 numaramızı arayarak Firmamızın sunduğu hizmetler dahilinde, ikinci el eşyalarınızı da pratik bir şekilde elinizden çıkarmış olursunuz. İkinci el eşya alanlar Ankara firmaları arasında tercih edilen bir firmayız. Sizlerde Ankara’da ikinci el eşya alımı yapan bir firma arıyorsanız, güvenle bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız dahilinde her türlü ikinci el eşya alımını, sizleri zahmete sokmadan gerçekleştiriyoruz. Ödemeler de kapıda nakit olarak yapılmaktadır.

Ankara İkinci Eşya Alımı Yapan Firmalar

Ankara’da bulunan ikinci el eşya alımı yapan firmamız, kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. İkinci el beyaz eşya, mobilya ve her türlü büro eşyalarınızı satın alıyor ve ödemelerinizi de nakit olarak gerçekleştiriyoruz. Firmamız ikinci el eşya alımı ve satımı yapan alanında, öncü ve kaliteli bir firmadır. Müşterilerimize zahmet yaşatmadan, 0537 819 14 08 numaramız üzerinden eşyaları kapıdan teslim alıyor ve ödemeleri de kapıda nakit olarak gerçekleştiriyoruz. İkinci el eşya alanlar Ankara firmaları arasında yer alan firmamız, güvenle hizmetinizdedir. Sizlerde ikinci el mobilya ya da beyaz eşya satımı yapmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda büro eşyalarınızı da satın aldığımızı belirtmek isteriz. Bizlere ulaşabilir ve eşyaların teslim alınması konusunda planlama yapabilirsiniz.

Ankaranın 2.El Eşya Alım Satım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221