İkinci El Antika Eşya Alanlar Ankara 0 537 819 14 08

İkinci El Antika Eşya Alanlar

Her türlü ikinci el eşya alımı yapan firmamız, aynı zamanda ikinci el antika alımı da yapar. İkinci el antika eşya alanlar arasında firmamız, antikalarınızı değerinde satın almaktadır. İletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilir ve antika eşyanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Görüşme esnasında sizler için uygun bir günde, çalışma arkadaşlarımız evinizde gelerek ilgili eşyayı kontrol etmektedir. Böylece gerekli kontroller sonucunda nakit ödeme ile antika eşyalarınız kapıdan teslim alınır. Ankara’da ikamet edenler için kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerimiz, her türlü ikinci el eşya alımı konusunda da kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Sizlerde evinizde ya da ofisinizde yer alan, antik eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Antika Eşya Alımı Ankara

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el eşya sektöründe öncüler arasında yer alır. Kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerini bu alanda uzun zamandır sürdürmektedir. Eski antika eşyalarınızı firmamız kapsamında kolaylıkla elinizden çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü ev ve büro ikinci el eşya alımı da yapmaktayız. Sitemiz üzerinden ulaşacağınız iletişim bilgileri, dahilinde bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylece sizler için uygun bir günde ikinci el antika eşyanızı evinizden teslim alacağımızı belirtmek isteriz. İkinci el antika eşya alanlar listesinde Ankara’da kaliteli hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. Bizlere ulaşabilir ve ikinci el eşya alımı konusunda randevu alabilirsiniz.

Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221