İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Ankara 0537 819 14 08

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Ankara

İkinci el her türlü eşya alımı yapan firmamız, beyaz eşyalarınızı da değerinde satın almaktadır. Her türlü ikinci el ev eşyası ya da büro eşyalarınızı, firmamız sayesinde kolay bir şekilde elinizden çıkarabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar Ankara listesinde şirketimiz kaliteli hizmeti ile karşınızdadır. Yeni bir eve çıkanlar ya da eski eşyalarını değiştirmek isteyenler veya fazla eşyalarından kurtulmak isteyenler vb. bizlere ulaşabilir ve ikinci eş eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el eşyalarınız üzerinden böylece kazanç da elde edebilirsiniz. Akabinde ise yeni eşya alımında daha uygun bir ücrete alım yapmış olursunuz. İkinci el beyaz eşyalarınızı, evinizden teslim alan taşıyıcılarımız ile 0537 819 14 08 numaramızaı arayarak herhangi bir zahmet girmezsiniz. Ayrıca ödemelerde kapıda ve nakit olarak yapılmaktadır.
ikinci el beyaz eşya alan satan yer

İkinci El Beyaz Eşya Alımı Yapanlar

İkinci el eşya alımı yapan firmamız sayesinde, eski eşyalarınızdan pratik bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Firmamız, ikinci el beyaz eşya alanlar Ankara sektöründe, kaliteli ve öncü firmalar arasında yer alır. İkinci el beyaz eşyalarınız; çamaşır makinesi, bulaşık makinası, buzdolabı, kurutma makinası vb. her türlü beyaz eşyalarınızın alımı yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Akabinde ikinci el beyaz eşyalarınız belirlenen günde, kapıdan teslim alınmaktadır. Ayrıca ödemelerde kapıda nakit olarak yapılır. Böylelikle karşılıklı güvenle ikinci el satım işlemleri gerçekleşmiş olmaktadır.  

Berat Spot Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221