HAKKIMIZDA

Her eşya değiştirmek isteyenin yada biraz olsun ekonomisine katkı sağlamak isteyen kişilerin sıklıkla aradığı sektördür ikinci el eşya alanlar. Elebette her ilde bu sektörde hizmet veren yüzlerce firma vardır. Ankarada da ikinci el sektöründe 50 yılı aşmış bir bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmak için buradadır. Berat Spot kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuş ve bu sayede yıllarca her zaman ilk tercih edilen ikinci el eşya alım ve satım firması olarak hafızalarda yerini almıştır. Unutmamanız ve bir kenara not etmeniz gereken numara 0 537 819 14 08 sizlere her an hizmet vermemiz için arayınız.

 

berat-logo

 

İstediğiniz adresten ikinci el eşyalarınızı alıyoruz

İnsanlar farklı sebepler yizinden ellerinde bulunan eşyalarını bazen satmak zorunda kalabilirler, bazende keyfi sebeplerden dolayı kullanılmış olan eşyalarımızı değiştirmek isteriz ve yine onları elden çıkarıp nakit paraya çevirme ihtiyacı duyarız. Hal böyle olunca da bu işler için oluşan bir sektör olan ikinci el eşya alanlar devreye girer. İşte tam burada sizlere kaliteli ve doğru hizmeti ulaştırmak için devreye giriyoruz ve sebebiniz ne olursa olsun satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı gelip sizin istediğiniz adresten nakit ödemesini yapmak koşulu ile alıyoruz.

 

Hızlıca ikinci el eşya satmak

En hızlı şekilde ikinci el eşyalarınızı elden çıkarmanız için farklı yöntemler ile sizlere hizmet sunmaktayız. Akıllı telefonlarda bulunan whatsapp uygulaması ile 0 537 819 14 08 numaradan satacağınız yada satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın resimlerini çekerek bize yollarsanız biz de sizlere eşyalarınızı inceleyip en doğru fiyatı sunup oluşabilecek süprizlerden korumuş oluyoruz.

 

ikinci el eşya satmak

 

Berat Spot ikinci el eşya alım ve satım yeri

Ankaranın neresinde ikamet ederseniz edin, bir telefon ile 0 537 819 14 08 bizi aradığınız anda sizlere hizmet vermek için hazırız. Eryaman ikinci el eşya alanlar, Pursaklar ikinci el eşya alanlar, Keçiören ikinci el eşya alanlar, Kavaklıdere ikinci el eşya alanlar, Cebeci ikinci el eşya alanlar, Birlik Mahallesi ikinci el eşya alanlar, Mamak ikinci el eşya alanlar, Bilkent ikinci el eşya alanlar, Abidinpaşa ikinci el eşya alanlar, Tuzluçayır ikinci el eşya alanlar, Ümitköy ikinci el eşya alanlar, Batıkent ikinci el eşya alanlar, Balgat ikinci el eşya alanlar, Eryaman ikinci el mobilya alanlar, ikinci el beyaz eşya alanlar, Çankaya ikinci el eşya alanlar, Yenimahalle ikinci el eşya alanlar, Gop ikinci el eşya alanlar, Bahçelievler ikinci el eşya alanlar, Dikmen ikinci el eşya alanlar, Ayrancı ikinci el eşya alanlar, Elvankent ikinci el eşyaalanlar ve kısacası Ankarada ikinci el eşya alanlar diyince Berat Spot emrinizde.

 

ikinci el eşya alanlar