Hakkımızda

Ankarada İkinci El Eşya Alanlar Berat Spot

Herkes zaman zaman elindeki eşyaları değiştirmek isteyebilir. Eskiyen ya da kullanmadığınız eşyaları, ikinci el alımı yapan firmalar kapsamında elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Ev değiştirdiğinizde ya da eski eşyalarınızı değiştirmek istediğinizde, eski eşyalarınız için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ankarada ikinci el eşya alanlar sektöründe öncü firmamız kaliteli hizmetleri ile devam etmektedir. Eşyalar kapıdan teslim alınır ve ödemeler kapıda nakit şekilde yapılır. Böylece karşılıklı olarak herhangi bir mağduriyet yaşanmaz. İletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızın alımı için, randevu alabilirsiniz. Böylelikle elinizden çıkarmak istediğiniz eşyanızı bizlere iletebilir ve bilgi alabilirsiniz. İkinci El Eşya Alımı Eski eşyalardan kurtulmak zaman zaman zor gelebilir. Firmamız Berat Spot ise sizlere bu süreci daha kolay bir şekilde sunmaktadır. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız, fazla yer kaplıyorsa ikinci el eşya alımı yapan firmamız kapsamında kolaylıkla elinizden çıkarabilirsiniz. İkinci el eşya alımı yapan firmamız bu konuda sizlere güvenli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızı kapıdan teslim alan taşıyıcı firmamız aynı zamanda ödemelerinizi de kapıda nakit olarak yapmaktadır. Ankarada ikinci el eşya alanlar listesinde ise tercih edilen kaliteli bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerde sitemiz üzerinde yer alan telefon bilgileri dahilinde bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızı pratik bir şekilde elinizden çıkarabilirsiniz. Kaliteli ve güven sağlayan hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Randevu ve görüşme için bizlere 0537 819 14 08 telefon numaramızdan ulaşmanız yeterlidir.

Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221