İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan, ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alımı yapan firmamız, aynı zamanda her türlü ikinci el eşya alımı yapmaktadır. Sektörde her zaman kaliteli hizmetleri ile devam eden firmamız dahilinde, ikinci el beyaz eşya satmak isteyenler için ilk adres olduğumuzu belirtmek isteriz. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum, ama nereye satacağımı bilmiyorum diyenlere, bizler ile 0537 819 14 08 NUMARALI HATTIMIZDAN iletişime geçebileceklerini belirtmek istiyoruz. Böylelikle sizler herhangi bir zahmete girmeden, eşyalarınız kapıdan tarafımızca teslim alınır ve ödemeleriniz nakit olarak yapılır.

İkinci El Beyaz Eşya Alımı

İkinci el eşya alımı yapan firmalar arasında yer alan firmamız, kapsamlı ve güvenli bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Ankara’da yer alan ikinci el yapımı firmamıza, ikinci el eşya satmak istiyorum, diyenleri bekliyoruz. Yapmanız gereken sadece, iletişim bilgilerimiz kapsamında 0537 819 14 08 numaramızdan bizlere ulaşmak ve randevu almaktır. Böylece eşyalarınız kapıdan teslim alınır ve ödemenizde nakit olarak yapılır. Sizler de bu durumda herhangi bir zahmete girmeden eşyalarınızı elinizden çıkarmış olursunuz. Günümüzde bu sektörde birden fazla firma bulunur. Ama her biri sizlere güven sağlamayabilir. Bu yüzden kaliteli ve güven sağlayan bir firma arıyor olabilirsiniz. Firmamız çalışma prensipleri dahilinde sizlere herhangi bir sorun çıkarmayan hizmetleri esas alıyoruz. İkinci el eşyalarınız kapıdan teslim alınır ve ödemeler kapıda nakit olarak yapılır.  

Ankaranın 2.El BEYAZ Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ, BEYAZ EŞYALARINIZ, MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221