İkinci El Yatak Odası Alanlar 0537 819 14 08

İkinci El Yatak Odası Alanlar

Eskiyen yatak takımınızı elinizden çıkarmak istiyorsanız, firmamız aradığınız hizmeti ayağınıza getiriyor diyebiliriz. Firmamız her türlü ikinci el eşya alımı yaptığı gibi ikinci el yatak odası alanlar arasında yer almaktadır. İkinci el eşyalarınız, çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden alınır ve ödemeler de kapıda gerçekleştirilir. Böylece sizlerde herhangi bir zahmet girmemiş olursunuz. Satış işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde ilerler. Ödemelerinizde kapıda ve nakit olarak gerçekleştirilir. İkinci el eşya alımı yapan firmamız, yatak odası takımınızı uygun ücretler ile satın almaktadır. Tabii bu aşamada mobilyanın mevcut durumu da göz önünde bulundurulmaktadır. Web sitemizde yer alan iletişime bilgileri dahilinde bizlere 0 537 819 14 08 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

0 537 819 14 08

Ankara İkinci El Yatak Odası Satmak

Ankara’da yer alan firmamız, uzun yıllar bu alanda hizmet sunan kaliteli bir firmadır. Her zaman güvenle hizmetlerini sürdürür. Çalışma prensipleri ve ekibi sayesinde de herhangi bir sorun yaşamadan hizmetlerini devam ettirmektedir. İkinci el yatak odası alanlar listesinde, tercih edilen firmamız sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmetlerini sunar. Hizmet sürecimiz ve işleyimiz hızlı ve pratik bir şekilde ilerlediği için, sizler açısından herhangi bir sorun yaşanmaz. Yapmanız gereken 0 537 819 14 08 numaramızdan sadece bizlere ulaşmak ve randevu almaktır. Akabinde çalışma arkadaşlarımız evinizde gelerek eşyalarınızı teslim alır ve ödemenizi de kapıda nakit olarak gerçekleştirir. Böylece olası herhangi bir mağduriyet yaşanmaz.

 

Berat Spot Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221