2.El Yatak Odası Alanlar 0 537 819 14 08

2.El Yatak Odası Alanlar Ankara

Kullanmadığınız ya da eskiyen yatağınızı elinizden çıkarmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece kullanılmış yatağınızı satabilir ve yeni yatağınızı alırken kar elde etmiş olursunuz. Yapmanız gereken sadece bizler ile iletişime geçmektir. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Görüşme esnasında sizler için uygun olan gün ve saat belirlenir ve ikinci el yatağınız kapıdan tarafımızca teslim alınır. 2.el yatak odası alanlar arasında yer alan firmamız, ödemeleri de kapıda nakit olarak yapmaktadır. Ankara’da bulunan firmamız sayesinde, kolaylıkla ikinci el eşyalarınız üzerinden para kazanabilirsiniz. Sadece ikinci el yataklarınızı değil, genel olarak her türlü ikinci el eşya alımı yapılmaktadır.  

Ankara İkinci El Eşya Alan Yerler

Ankara’da ikamet edenlere yönelik hizmetimiz, her yönü ile kusursuz şekilde işlemektedir. Kullanmadığınız her türlü ikinci el eşyalarınızı elinizden kolaylıkla çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Evinizde ya da ofisinizde yer alan, eski eşyalarınızın satın alan bir firmayız. 2.el yatak odası alanlar listesinde kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ödemler kapıda ve nakit olarak yapılmaktadır. Böylelikle karşılıklı güven sağlanarak hizmet sağlanır. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşya bilgisini, telefon üzerinden iletişim kurarak bildirebilirsiniz. Böylece ilgili bilgiler ışığında, ikinci el eşyalarınızı değerinde fiyatlar ile elinizden çıkarma fırsatı elde edebilirsiniz. Böylelikle evinizde bulunan kullanmadığınız eşyalarınızdan kurtulabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. İletişim bilgiler kapsamında bizler ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.  

Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

 

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221