Ankara’da Eşya Alanlar 0 537 819 14 08

Ankara’da Eşya Alanlar

Ankara’da bulunan firmamız kapsamında, ikinci eşyalarınızı değerinde sizlerden satın alıyoruz. Ankarada eşya alanlar arasında her zaman kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdüren bir firmayız. Evinizde ya da ofisinizde yer alan, kullanmadığınız eski eşyalarınızı uygun ücretler karşılığında elinizden çıkarabilirsiniz. Böylece fazla eşyalardan kurtulabilir ve yeni eşyalarınızı daha ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz. Televizyon, beyaz eşya, yatak odası takımı, oturma grupları vb. her türlü ikinci el ev eşya alımı yapmaktayız. Ayrıca ikinci el büro eşyalarını da satın alıyoruz. Hizmetimiz dahilinde, ikinci eş eşya alımı kapıdan teslim alınmaktadır. Ödemeler de kapıda ve nakit şekilde yapılır. Kaliteli ve güven sağlayan hizmetimizden sizlerden faydalanmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alımı Ankara

İkinci el eşyalarınızı elinizden kolay bir şekilde çıkarmak için, bizlere ulaşmanız yeterlidir. Her türlü ev ve büro eşya alımı yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde yer alan iletişime bilgileri dahilinde bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Böylece sizlere göre uygun bir gün belirlenir ve eşyalarınız kapıdan teslim alınır. Ayrıca ödemeleri de kapıda nakit şekilde yapılmaktadır. Karşılıklı güven sağlayan hizmetlerimiz sayesinde, ikinci el eşyalarınızı elinizden kolayca çıkarabilirsiniz. İkinci eşya alımı sektöründe önde gelen bir firmayız, ayrıca Ankarada eşya alanlar listesinde her zaman kaliteye önem veren firmamız hizmetinizdedir. Web sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Ankaranın 2.El Eşya Alım Yeri

TÜM EV OFİS EŞYALARINIZ ELEKTRONİK EŞYALARINIZ MOBİLYALARINIZ VE ANTİKALARINIZ DEĞERİNDEN ALINIR VE SATILIR. İKİNCİ EL EŞYA VE SIFIR EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN.

0 537 819 14 08

Adresimiz: İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak No 13 Opera Ulus Ankara

 

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Bunları da sevebilirsiniz


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ankrda/public_html/wp-includes/functions.php on line 5221